Employees

Peter Julius
Peter Julius
CEO & Partner

+45 3070 8593

peter@publicintelligence.dk

Who is Peter Julius

Britt Sørensen
Britt Sørensen
COO & Partner

+45 3074 1899

britt@publicintelligence.dk

Who is Britt Sørensen

Stinne Skydt
Stinne Skydt
Senior Project Manager

+45 3074 7332

stinne@publicintelligence.dk

Who is Stinne Skydt

Galina Bjerrum Draiby
Galina Bjerrum Draiby
Consultant

+45 3074 0756

galina@publicintelligence.dk

Who is Galina Bjerrum Draiby

Mette Marie Bruun Højsager
Mette Marie Bruun Højsager
Nurse

+45 3011 6050

mettemarie@publicintelligence.dk

Who is Mette Marie Bruun Højsager

Christina E. Wanscher
Christina E. Wanscher
Senior Consultant

+4530740286

christina@publicintelligence.dk

Who is Christina E. Wanscher

Christine Sønderlund Kjeldgård
Christine Sønderlund Kjeldgård
Intern

+45 6038 7113

christine@publicintelligence.dk

Who is Christine Sønderlund Kjeldgård